Dodací lhůta jídelníčků je nyní 16 - 17 dní. Omluvte prosím zpoždění. Na vyhotovení Vašich plánů usilovně pracujeme. Expresní zpracování mají přednost.

O nás

Zastávám zdravý životní styl, který není o omezování, nebo o přehnané kontrole nad jídlem, ale o rovnováze.

Odbornost a zkušenost

Našim klientům nabízím odborné poradenství v oblasti výživy již s 8mi letou praxí v oboru s naprosto racionálním přístupem. 
V současné době si vyrábíme vlastní potraviny, abychom byli schopni svým klientům poskytnout něco jedinečného v době plné chemie, umělých barviv a konzervantů. 

Snažím se v oblasti výživy neustále vzdělávat, sledování nejnovějších studií v oboru zdraví a výživy je pro mě nedílnou součástí.

Zavrhuji diety veškerého charakteru, hladovky, nesmyslné detoxikace, hubnoucí koktejly, dokonce zavrhuji i přehnané vážení potravin a počítání každé kalorie, ba naopak!

Své klienty učím nebát se jídla, nebát se větších porcí a příloh, učím je užívat nutričně bohatých a kvalitních potravin, které jsou běžně dostupné v každém supermarketu. Zastávám zdravý životní styl, který není o omezování, nebo o přehnané kontrole nad jídlem, ale o rovnováze.

S klienty pracujeme především na jejich psychice, stojím si totiž za názorem, že zdravá mysl a zdravý přístup k jídlu je ze všeho nejdůležitější.

Změna jídelníčku je čistě o našem zdraví, naší kondici, naší psychice a přístupu. Změna postavy je až vedlejším bonusem toho všeho.


Za ty léta poradenství mi přišla od klientů spousta fotografií s těžkou podvýživou a obezitou, četla jsem už i hodně silných životních příběhů.

Příběhy o tom, jak ztráta někoho blízkého spustila nekontrolovatelné přejídání, ale i třeba zpověď slečny, která onemocněla bulimií. Sama jsem si v 16ti letech prošla poruchou příjmu potravy, a tak moc dobře vím, jak těžké je dostat se ze začarovaného kruhu neustálého přejídání se a hladovění. Vím, jak moc je těžké odpoutat se od neustále kontroly nad jídlem a nad přijatými kaloriemi.

Máme za sebou již TISÍCE spokojených klientů, kteří dříve trpěli nadváhou, silnou obezitou, ale i podvýživou. Všem chyběla ta správná motivace, chuť a odhodlání začít se sebou něco dělat.

Slyšela jsem už mnoho výmluv a důvodů, proč to nejde

Chcete se i Vy vymlouvat na špatnou genetiku? Na to, že máte děti a máte málo času?
Proměny našich klientů můžete sledovat v sekci Recenze - najdete tam naše klienty, kteří mají malé děti, ale i klientky, které pracují jako zdravotní sestřičky, nebo servírky, klienty, kteří mají náročnou práci a málo času, a také to dokázali! Život je příliš krátký na to, abychom se neustále na něco vymlouvali.

Naučte se plnit své sny! "NEHLEDEJTE VÝMLUVY, HLEDEJTE ŘEŠENÍ!"

Členové našeho týmu

Kristýna Sixtová

Kristýna Sixtová

Já se věnuji komunikaci s novými klienty, zpracovávám vstupní dotazníky, vyhotovuji samotné plány a podklady k jídelníčkům, mám na starost pohotovostní stráž na e-mailu, následný koučink stávajících klientů a věnuji se přípravě nových receptů.

Tomáš Šťastný

Tomáš Šťastný

Přítel se stará o hladký průběh v poradně, aby vše klapalo, tak jak má! Má na starost zajišťování materiálů k balíčkům a výrobu našich produktů, evidenci všech klientů, správu e-shopu a odesílání zásilek, finální vyhotovování balíčků EXCLUSIVE a v neposlední řadě veškeré papírování a vyřizování kolem toho všeho.

Aktuality

  • 04. 02. 2021
    1.3. proběhne opět losování proměn od našich klientů a rozdávání dárečků! V sekci RECENZE přibyly nové proměny!
  • 25. 01. 2021
    Dne 25.1. 2021 klienti obdrželi nové info! Chystáme pro své klienty ŽHAVÉ NOVINKY! :)
  • 05. 12. 2020
    Představili jsme náš první tréninkový plán na kulatý zadeček! BOOTY PLAN - více info na našem e-shopu!