Dodací lhůta jídelníčků je nyní 16 - 17 dní. Omluvte prosím zpoždění. Na vyhotovení Vašich plánů usilovně pracujeme. Expresní zpracování mají přednost.

Otázky a odpovědi

Zde najdete odpovědi na Vaše nejčastější dotazy, které máte ještě před tím, než si objednáte jídelníček.

Je jídelníček vhodný pro těhotné a kojící ženy?

Ano. Nejedná se o žádnou dietu, své klienty učíme zdravému životnímu stylu. Jídelníček obsahuje správný podíl všech živin ve správném množství, což prospěje jak mamince, tak i miminku. Jídelníček těhotným i kojícím maminkám samozřejmě přizpůsobíme. 

Musím si kupovat nějaké speciální potraviny?

Vůbec ne. Potraviny z jídelníčku jsou běžně dostupné v každém supermarketu. Nepotřebujete si kupovat ani žádnou suplementaci ani naše potraviny pokud nechcete.

Jak dlouho můžu jíst podle jídelníčku?

Díky souborům, které k jídelníčku obdržíte se podle něj můžete stravovat doživotně. Jídelníček (STANDARD i EXCLUSIVE) zahrnuje zároveň i rozšíření (do 6 ti měsíců od zahájení naší spolupráce obdržíte nový jídelníček + přes 130 nových receptů). V případě, že jste našim klientem již delší dobu a rozšíření Váš balíček ještě nezahrnoval můžete si ho dokoupit. Za pochodu spolupráce společně upravujeme Vaše gramáže a průběžně Vás zásobujeme novými tipy a recepty.

Děláte i vegetariánské, bezlaktózové, bezlepkové a veganské jídelníčky?

Vegetariánské, bezlepkové a bezlaktózové ano. Čistě veganské bohužel ne. Zastávám názor, že by jídelníček krom rostlinné stravy měl zahrnovat i živočišnou stravu.

Je možné sestavit jídelníček bez nějakých konkrétních potravin?

Ano. Jídelníček sestavíme na základě vstupního dotazníku, ve kterém nám vypíšete jaké potraviny preferujete a které příliš v lásce nemáte.

Od kolika let si mužů objednat jídelníček?

Od 15 ti let. V případě, že je klientovi méně, tak je nezbytná konzultace s rodiči. Jídelníček bude samozřejmě věku uzpůsoben. Máme v týmu i 12 ti leté, které se učí zdravému stravování.

Kdy mi jídelníček dorazí?

Jídelníček máme obvykle vyhotovený do 14 ti -15 ti dnů o de dne, kdy se nám platba připsala na účet. Můžete však zvolit expresní zpracování do 3 dnů.

Je možné jídelníček obdržet dříve než za 14 dní?

Ano. Za poplatek 389 Kč jídelníček zpracujeme do 3 dnů - po obdržení potvrzení o provedené platbě. Platí pro oba tipy jídelníčku – STANDARD I EXCLUSIVE.

Je možnost jídelníček odeslat do zahraničí?

Ano. Naše tištěné jídelníčky EXCLUSIVE už putovaly do Belgie, Anglie, Maďarska, Švýcarska, Rakouska, Holandska, Dubaje, dokonce i do Irska, Norska, Austrálie, na Nový Zéland a na Mallorcu (k českým klientům žijícím v zahraničí).
Bohužel je však nutné počítat s vyšší částkou za poštovné.

Jaký je rozdíl mezi balíčkem STANDARD a EXCLUSIVE?

Balíček Standard obdržíte pouze v elektronické podobě. Balíček EXCLUSIVE je v praktickém tištěném provedení, zdarma k němu obdržíte i potraviny z naší dílny na ochutnání, příslušenství a nově i Zápisníček pro monitorování Vašeho zdravého stylu života.

Pokud chceme jídelníček zakoupit spolu s přítelem/přítelkyní budeme muset vyvářet odlišná jídla?

Ne. V případě, že se rozhodnete zakoupit jídelníček v páru, tak tomu oba jídelníčky přizpůsobíme. Nezapomeňte se nám o tom v dotazníku zmínit.

Můžu si zakoupit pouze tréninkový plán bez jídelníčku?

Ano! Máme nově v nabídce tréninkový plán pro kulatý zadeček ( BOOTY PLAN) více informací u nás na e-shopu: www.sixfitness-shop.cz

Odesíláte jídelníčky i na dobírku?

Ne. Jídelníčky zpracováváme a vyhotovujeme až po obdržení platby na účet.

Jak mohu jídelníček zaplatit pokud nemám bankovní účet?

Hotovost můžete vložit přímo do banky, bankomatu, nebo platit třeba složenkou na poště.

Kde se dozvím ceny?

Všechny ceny máme uvedené pod rubrikou
Jsem nový klient a Rozšíření balíčku.

Je možné, že po obdržení a dodržování jídelníčku neuvidím změny hned?

To samozřejmě možné je, proto všechny naše klienty prosíme o maximální trpělivost, rozhodně by se neměli srovnávat s ostatními, protože každý jsme originál - každý máme odlišné genetické předpoklady, stavbu těla, jinou "dietní" minulost a jiné podmínky za kterých hubneme. Každý z nás snáší změny ve stravě odlišným způsobem, takže nemůžeme čekat zázraky po pár dnech držení jídelníčku. Tělo potřebuje čas, aby se adaptovalo na změnu stravování. Klientům doporučujeme prostudovat nejprve všechny materiály, které obdrželi a na samotný jídelníček, ale i nový režim najíždět pozvolna. 
Nejedná se o žádnou dietu, ale o zdravý a vyvážený způsob stravování, který je na rozdíl od diet trvale udržitelný.

Aktuality

  • 04. 02. 2021
    1.3. proběhne opět losování proměn od našich klientů a rozdávání dárečků! V sekci RECENZE přibyly nové proměny!
  • 25. 01. 2021
    Dne 25.1. 2021 klienti obdrželi nové info! Chystáme pro své klienty ŽHAVÉ NOVINKY! :)
  • 05. 12. 2020
    Představili jsme náš první tréninkový plán na kulatý zadeček! BOOTY PLAN - více info na našem e-shopu!