18% sleva na jídelníček STANDARD, EXLUCISVE a DÁRKOVÝ VOUCHER! Slevový kód: KVETEN18

O nás

Zastávám zdravý životní styl, který není o omezování, nebo o přehnané kontrole nad jídlem, ale o rovnováze.

Odbornost a zkušenost

Nabízím odborné poradenství v oblasti výživy s praxí v oboru od roku 2012 s naprosto racionálním přístupem.

- V současné době si vyrábíme vlastní potraviny, abychom byli schopni svým klientům poskytnout něco jedinečného v době plné chemie, umělých barviv a konzervantů. E-shop naší dílničky: www.sixfitness-shop.cz

- Zavrhuji diety veškerého charakteru, hladovky, nesmyslné detoxikace, hubnoucí koktejly, dokonce zavrhuji i přehnané vážení potravin a počítání každé kalorie, ba naopak.

- Své klienty učím nebát se jídla, nebát se větších porcí a příloh, učím je užívat nutričně bohatých a kvalitních potravin, které jsou běžně dostupné v každém supermarketu.

- Zastávám zdravý životní styl, který není o omezování, nebo o přehnané kontrole nad jídlem, ale o maximální rovnováze.

- S klienty pracujeme především na zlepšení stavu jejich mysli, stojím si totiž za názorem, že zdravá mysl a zdravý přístup k jídlu je ze všeho nejdůležitější.

Změna jídelníčku se odráží na našem zdraví, naší kondici, naší psychice a změna postavy je až vedlejším bonusem. Kvalitní strava a pravidelný pohyb je skvělou prevencí proti všem možným nemocem. Všichni se chceme dožít vysokého věku, každý si připíjí při každé příležitosti na své zdraví, ale ruku na srdce, děláte opravdu maximum pro své zdraví?

Psychická pohoda a vyrovnanost

Tvrdím, že není většího daru, než čas, který investujeme sami do sebe, protože jsme se sebou neustále, každou vteřinou za každých situací, proto je dobré být se sebou opravdu spokojený. Je důležité vnímat své pocity a postupně se tak v životě dostávat tam kam potřebujete, ať už je váš cíl jakýkoliv.

Svého času jsem spíše psychologem, než výživovým poradcem. Obrací se na mě dívky a ženy s tak nízkým sebevědomím až je mi z toho smutno. Jsou to dívky a ženy, které něčí poznámka či negativní zážitek z dospívání nebo vztahu ranili tak moc, že se z toho nikdy nevzpamatovaly. Jsou to dívky, které shazují jejich vlastní kamarádky, dokonce i jejich vlastní rodiče. Podkopávají jim nohy za to, že se snaží zhubnout nebo něčeho dosáhnout a mají narážky na jejich postavy.

Ženy, kterým se partneři vysmívají za kila navíc a upozorňují na jejich nedostatky. Obrací se na mě ženy s krásnými postavami, které o sobě tvrdí, že krásné postavy nemají, hlídají si svůj příjem kalorií tak moc, že už nemají radost z jídla, mají z něho panickou hrůzu. Obrací se na mě ženy, které si myslí, že když nebudou jíst, tak zhubnou. Stravují se pod hodnotu svého bazálního metabolismu, přicházejí o menstruaci a často tak i o možnost mít někdy děti.

Tohle všechno se děje a já chci, abyste věděli, že tohle není v pořádku. Diety, hladovění ani sebetrýzeň nemá nic společného se zdravým stylem života.

Je důležité si uvědomit, že samotné hubnutí nezávisí jen na bezhlavém cvičení a držení nějakého jídelníčku, celý proces se odehrává v naší mysli.

Pokud ze svého života, alespoň z malé části vyženete stres a budete ke všemu přistupovat pozitivně, tak uvidíte, že se výsledky dostaví brzy!

Dostaňte ze sebe maximum!

My ženy jsme věčně nespokojená stvoření, což nám umožňuje posouvat se neustále dál a zlepšovat se ve všech směrech. Vašim cílem by však neměla být dokonalost, ale spokojenost. Přijměte fakt, že každá jsme jiná, každému se líbí něco jiného. Přijměte fakt, že přitažlivost ženy nespočívá v dokonalých mírách, ale mnohem více v jejím sebevědomí. Žena, která se usmívá, vyzařuje klid a sebejistotu, s chutí se nají, je iniciativní v sexuální oblasti a netrápí se nějakým špíčkem navíc, je sexy.

Celé je to o vás, o vašem rozhodnutí, o tom, jak budete samy o sobě přemýšlet, jak budete o sobě mluvit, jak se budete samy na sebe dívat. Podle toho vás bude vnímat i vaše okolí. Pečujte o sobe, cvičte, ale neničte se, rozmazlujte se kvalitní a pestrou stravou, nehladovte, dělejte si radost z maličkostí, rozvíjejte se, usmívejte se, zlepšujte se a nenechejte nikoho a nic, aby vám v tom bránil.

Máme za sebou již tisíce spokojených klientů, kteří dříve trpěli nadváhou, silnou obezitou, podvýživou a pocitem méněcennosti kvůli své postavě. Všem nejdříve chyběla ta správná motivace, chuť a odhodlání něco změnit. Nyní je pro ně tenhle zdravý životní styl součástí a těší se ze svých výsledků, které zaznamenávají nejen na postavě, ale především na své psychice.

Členové našeho týmu

Kristýna Sixtová

Kristýna Sixtová, @kristyna_sixtova

Já se věnuji komunikaci s našimi klienty, zpracovávám vstupní dotazníky, vyhotovuji samotné plány a podklady k jídelníčkům, mám na starost pohotovostní stráž na e-mailu, koučink všech našich klientů, motivační texty, vymýšlení a přípravu nových produktů. Ve volných chvílích se věnuji tvorbě receptů a článků, které přidávám do naší SixFitness klientské aplikace. Jsem také autorkou našich bestsellerů BOOTY a BODY plánu (www.sixfitness-shop.cz).

Tomáš Šťastný

Tomáš Šťastný, @tomasito.porfavor

Přítel se stará o hladký průběh v poradně, aby vše klapalo, tak jak má!

Má na starost chod celého SixFitness. Zákaznický servis, zajišťování materiálů k balíčkům, výrobu našich produktů, zajišťování surovin, evidenci klientů, správu našeho e-shopu a odesílání zásilek, finální vyhotovování balíčků EXCLUSIVE a v neposlední řadě i veškeré papírování a vyřizování kolem toho všeho.

Heli

Heli

Naše Heli pro vás připravuje recepty do SixFitness aplikace. Je dvojnásobnou maminkou, fotografkou, výbornou hospodyňkou, ale především úžasnou kuchařkou, zahradnicí a bylinkářkou. Má velmi silný vztah ke zvířatům a přírodě. Krom jídel s masem se zaměřuje i na čistě veganskou stravu.

V současné době žije již několik let v USA, takže nám bude přispívat do aplikace i zajímavými tipy ze zahraničí! Těšit se ale můžeme i na dětské zdravé recepty. Navíc je ohromně sexy a je velkou inspirací mnohých žen!

Štěpánka

Štěpánka

Naše Štěpánka pro vás tvoří videa na SixFitness Instagram a pomáhá nám s přípravou receptů do aplikace. Stala se klientkou našeho poradenství už v roce 2018, takže dokonale zná naší práci.

Je studentkou toxikologie a analýzy škodlivých látek. Baví jí vaření a miluje přírodu, dokonale tak zapadá do našeho teamu!

Aktuality

  • 10. 04. 2024
    Vylepšování Sixfitness aplikace je v plném proudu! Těšit se můžete na nový grafický vzhled a spousty nových funkcí! Nasazení nového systému je plánované na konec dubna 2024.
  • 15. 02. 2024
    Rozšířila jsem svou nabídku služeb! Podívejte se na ně v sekci "Výživové poradenství" :)
  • 14. 09. 2022
    Odměňujeme každou zaslanou proměnou s viditelným výsledkem! Pochlubte se nám na sixfitness@email.cz